Życie codzienne

Propozycje na grzejniki łazienkowe

Łazienka to wyjątkowe pomieszczenie w domu, gdyż oprócz estetycznego wystroju zależy nam w szczególności na jednym aspekcie – cieple. Ciepła łazienka oznacza przyjemnie nagrzane ręczniki, brak szoku termicznego po wyjściu spod prysznica czy zapewnienie optymalnych dla tego wnętrza warunków – wilgotności i temperatury ok. 24 stopni Celsjusza. Warto zastanowić więc się przy wyborze odpowiedniego grzejnika łazienkowego nad jego wielkością, kształtem oraz drogą pozyskiwania ciepła. W ofercie znajdziemy zarówno wodne grzejniki łazienkowe, jak i grzejniki elektryczne.

Dekoracyjne grzejniki łazienkowe retro – styl vintage w modzie!

Wystarczy przejrzeć najnowsze trendy w aranżacjach i tendencje panujące w urządzaniu mieszkań, aby zauważyć, że wraca moda na mieszkania w stylu lat 60.! Staromodne komody, drewniane, odnawiane fotele, „hipisowskie” wzory, drewniany parkiet oraz prostota i minimalizm – tak w skrócie będzie wyglądać mieszkanie w stylu retro. Zamontowanie tam grzejnika modernistycznego mogłoby popsuć charakter takiego wnętrza, dlatego AG GrzejnikiDesign stworzyło kolekcję dekoracyjnych grzejników łazienkowych retro, które idealnie wpasują się w obecne trendy. Grzejnik łazienkowy retro Radox Lotus doskonale sprawdzi się w kolorowych, artystycznych, eklektycznych wnętrzach, natomiast model Irsap Bella 1 lepiej będzie pasował do eleganckich, staromodnych mieszkań w stonowanej kolorystyce.

Loftowe grzejniki łazienkowe dla miłośników nowoczesnego designu

Styl loftowy to kolejny hit aranżacyjny w ostatnich latach. Pokochają go wszyscy uwielbiający duże, przeszklone pomieszczenia, industrialny charakter, minimalistyczne wykończenia i stonowaną paletę barw. Idąc z duchem czasu i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, na artykulygrzewcze.pl znajdziemy kategorię dekoracyjnych grzejników loftowych. Innowacyjne, nieprzeciętne kształty i formy tych grzejników loftowych przyciągną spojrzenia każdego, kto wejdzie do pokoju. Stanowią one ozdobę, jednocześnie zapewniając niezmienną wydajność i funkcjonalność.

Loft można porównać wyglądem do pofabrycznego budynku – przeważa beton, cegła oraz rury i kable biegnące na zewnątrz. Takie wnętrza, ciekawie zaaranżowane, robią ogromne wrażenie! Równie efektowny jest dekoracyjny grzejnik loftowy Fat2 Wall&Small, który ma formę rurowego grzejnika fabrycznego ożebrowanego. Taki wystrój industrialny w stylu retro to nie lada gratka dla wszystkich miłośników awangardowych dodatków i oryginalnych aranżacji!

Profil okrągły, prostokątny czy grzejnik łazienkowy z płaską płytą?

Wybór grzejnika łazienkowego to coś więcej niż pomiar wysokości i mocy cieplnej. Szeroka gama modeli i setki kolorów z palety RAL, producent, typ grzejnika, przyłącze czy materiał – między innymi takie kryteria możemy wybrać, szukając grzejnika łazienkowego dla swoich potrzeb. Oprócz tego w kategorii grzejników łazienkowych wyróżniono profile okrągłe, profile prostokątne czy kaloryfery z płaską płytą – w ten sposób każdy szybko i łatwo znajdzie to, czego szuka!

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą AG GrzejnikiDesign, a w szczególności z grzejnikami dekoracyjnymi dostępnymi „od ręki” – tysiące wyjątkowych modeli w atrakcyjnych cenach bez konieczności czekania!