Rozrywka

Poznaj możliwości nowego tabletu Galaxy i oglądaj, fotografuj i rozmawiaj bez ograniczeń

Pragniesz znaleźć się na statku Nostromo? A może Twoim marzeniem jest poczuć się jak Kubica w formule 1? Nic prostszego. Immersyjny, 14,6-calowy wyświetlacz nowego tabletu Galaxy sprawi, że pochłonie Cię wirtualny świat filmów, gier i rozmów wideo, a ten za Twoimi plecami wyda się niezwykle odległy. Brzmi niesamowicie?

Ultrawytrzymała bateria, 14,6-calowy wyświetlacz, trzy mikrofony oraz megaszybki procesor 4nm – to tylko kilka cech tabletu Samsung z rysikiem, który powinien pozwolić Ci oglądać, grać i rozmawiać na zupełnie nowym poziomie. Producent sprzętów elektronicznych kolejny raz zaskakuje nową, lepszą jakością. W świecie, w którym coraz większe znaczenie ma wydajność i wysoka jakość urządzeń, pojawia się tablet z dużą pamięcią, w którym piękno designu (monochromatyczna, opływowa, grafitowa obudowa) łączy się z wysokiej jakości technologią.

Nowa jakość rozmów wideo

Coraz bardziej liczy się jakość wideo i streamingu, dlatego tablet Samsung Galaxy Tab S8 Ultra – dzięki ultraszerokokątnemu przedniemu aparatowi, trzem mikrofonom i i Auto Framing, czyli funkcji automatycznego kadrowania, może sprawić , że rozmowy wideo staną się bliższe realnemu spotkaniu, a Ty będziesz mógł poczuć się, jakby przyjaciele nie byli w innym mieście, ale siedzieli na wyciągnięcie ręki. Nowy tablet Galaxy ma do zaoferowania kilka specjałów, które wideorozmowy uczynią jeszcze przyjemniejszymi:

  • Google Duo, która pozwala na udostępnienie ekranu innym – już teraz, wspólnie z przyjaciółmi, możesz oglądać ulubione filmy, niezależnie od dzielących was kilometrów,
  • aplikację oferującą wideorozmowy wysokiej jakości,
  • technologię Three-Mic, która zredukuje szumy i zapewni doskonały dźwięk podczas rozmowy,
  • interaktywną tablicę cyfrową Jamboard, na której możecie dzielić się pomysłami i ideami w czasie rzeczywistym.

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w podróży służbowej, na zagranicznej wycieczce, czy we własnym salonie – tablet Samsung z rysikiem zapewni Ci bardzo wysoką jakość wideorozmów z bliskimi, dzięki czemu możesz nawet nie poczuć dzielącej was odległości.

Przenieś się w świat wirtualnej przyjemności

Dzięki 14,6-calowemu ekranowi oglądanie filmów i granie w gry wideo nabierze jeszcze większego smaku. Wysoka częstotliwość wyświetlacza – 120Hz – powinna zapewnić Ci płynną, wartką akcję podczas grania w najnowsze gry na rynku. Ten tablet z dużą pamięcią może otworzyć przed Tobą możliwości nowych, wizualnych doznań, które sprawią, że nawet nie zauważysz, kiedy zanurzysz się w cyfrowej rzeczywistości. Przekonaj się sam, co jeszcze ma do zaoferowania najnowszy tablet od Samsunga.